Basınçlı Avuç İçi Portatif Hortum 18 Metre hover image

Basınçlı Avuç İçi Portatif Hortum 18 Metre

Basınçlı Avuç İçi Portatif Hortum 18 Metre Son derece pratik olan bu ürün avuç içene sığacak kadar küçüktür. işiniz bittikten sonra arabanızda evinizde, bahçenizde uygun biryer kaldırabilirsiniz Bas..

31,05TL

Güneş Enerjili Bahçe Lambası Solar Aydınlatma (10 Adet) hover image

Güneş Enerjili Bahçe Lambası Solar Aydınlatma (10 Adet)

Güneş Enerjili Bahçe Lambası Solar Aydınlatma (10 Adet) Güneş enerji ile sade ve şık tasarım. Hava karardığında otomatik olarak çalışır. Terasınızda, balkonunuzda, pencerenizde dekoratif kullanı..

112,05TL

Lüx Lamba Tasarımlı Solar Bahçe Lambası ( 6 Adet) hover image

Lüx Lamba Tasarımlı Solar Bahçe Lambası ( 6 Adet)

Ürün Özellikleri:    4 Farklı renkte ışık vermektedir     Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.     Dahili güneş paneline sahiptir     Elektrik yada pile ihtiyaç duymaz     Sensörlüdür, kar..

148,50TL

Otomatik Tabanca 7 Fonksiyonlu 1/2 inc 4 lü Set hover image

Otomatik Tabanca 7 Fonksiyonlu 1/2 inc 4 lü Set

1/2” Otomatik 7 fonksiyonlu tabanca ayar başlığı değişik şekillerde sis,  yağmurlama,  tazyikli v.b sulama yapmaktadır.  ABS’ den üretilmiştir.Made In Türkiye..

27,00TL

Sokak Lamba Tasarımlı Solar Bahçe Lambası ( 4 Adet) hover image

Sokak Lamba Tasarımlı Solar Bahçe Lambası ( 4 Adet)

Ürün Özellikleri:     Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.     Dahili güneş paneline sahiptir     Elektrik yada pile ihtiyaç duymaz     Sensörlüdür, karanlıkta kendiliğinde çalışır..

106,65TL

Tetikli Tabanca Süzek 8 Fonksiyonlu hover image

Tetikli Tabanca Süzek 8 Fonksiyonlu

Üzerindeki (1/2” lux rekor) ile sağlam bir şekilde hortum bağlanmasını sağlayan bu ürün, ayarlanabilir 8 fonksiyonu ile farklı basınçlarda sulama yapmaktadır. ABS + POM + PP-C’den üretilmiştir.Made In..

14,85TL

Toprak Kazma Bahçe Eldiveni hover image

Toprak Kazma Bahçe Eldiveni

Pratik Koruyuculu Toprak Kazma Bahçe Eldiveni Bahçeciliğe bayılır mısın, tırnakların altındaki tüm kirleri almaktan nefret ediyorsun?  Pratik Bahçe Eldiveni delik kazmaya bayılırsın. Bu şaşırtıcı yeni..

18,90TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)