Ab Wheel Spor Aleti Teker hover image

Ab Wheel Spor Aleti Teker

Basit bir tekerlek sistemiyle dizlerinizin üstünde öne doğru uzanarak kullanacağınız AB WHEEL  Egzersiz Aleti tüm karın kaslarının yanı sıra göğüs, kol, omuz ve sırt kaslarınıda çalıştıran mükemm..

40,60TL

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc hover image

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc

Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aleti olan Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc ürününü hergunyeniurun.com olarak sizlere sunuyoruz.Müziği açın ve Twi..

40,60TL

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc (İpli) hover image

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc (İpli)

Waist Twisting Disc alt ve üstte olmak üzere toplam 2 daireden meydana gelen ve ortadaki metal aksam ile tutturulan İpli Spor Aletidir.Bel İnceltici İpli Spor Aleti kolay bir şekilde belinizi döndürme..

63,00TL

Body Trimmer Vücud Şekillendirici Egzersiz Aleti hover image

Body Trimmer Vücud Şekillendirici Egzersiz Aleti

<p style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; position: relative; color: rgb(32, 32, 32); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;"> <strong style="margin: 0px; padding..

29,40TL

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı S/M hover image

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı S/M

ÖRÜŞ ALANİ:  180 derece görüş alanı ve güvenliği artıran kırılmaz polikarbonat cam. NEFES ALIP VERMEYİ KOLAYLAŞTIRMA:  Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan tam yüz mas..

161,00TL

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti hover image

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti

Kullanım Talimatı    Zemin ünitesinin altında bulunan 5 adet pine elastik bantların boylarını sararak ayarlayınız.    Multiflex Xtreme elastik bantları kısaldıkça direnç artar ve e..

37,80TL

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti hover image

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti

MultiFlex Pro Yeni Nesil Egzersiz  Spor Aleti HakkındaSeksi, Sıkı ve Kaslı bir görüntüye sahip olmanın tek yolu yüzlerce şınav ve mekik çekmek, bacaklarınızı kaldırmak olduğunu sanıyorsanız bir d..

31,20TL

Plates Studio Spor Aleti hover image

Plates Studio Spor Aleti

1. Plates studio çubuğunu kullanmak vücut egzersiz ve ev spor salonu: plates ,bacak, kol ve esnekliği, çevikliği arttırmanıza yardımcı olur.2. Hafif ve taşınabilir evde veya kişisel bir eğitim st..

70,00TL

Plates, Egzersiz Direnç Lastiği hover image

Plates, Egzersiz Direnç Lastiği

<ul><li><span style="font-size:14px;">Bu &uuml;r&uuml;nle sporcuların &ccedil;abuk bir şekilde g&uuml;&ccedil; ve performanslarının geliştiği, d&uum..

16,80TL

Serinletici Havlu Fular Cold Towel hover image

Serinletici Havlu Fular Cold Towel

    Teknolojinin En Sorunsuz, Kullanışlı ve Masrafsız Ürünü ''Sihirli Serinletici Havlu & Fular''  Fişsiz, elektriksiz, pilsiz, şarjsız en sıcak havada bile sizi serin tutan ''Serinl..

15,60TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)