Ab Wheel Spor Aleti Teker hover image

Ab Wheel Spor Aleti Teker

AB WHEEL Egzersiz Aleti tüm dünyada karın kası antrenmanları için en çok tercih edilen spor aletlerinden biridir.  Basit bir tekerlek sistemiyle dizlerinizin üs..

40,60TL

Atel Çift El Bileklik hover image

Atel Çift El Bileklik

Ürün Özellikleri:Neopren kumaştan imal edilmiştir.Cırtlı yapısı sayesinde her ele uygun olarak sabitlenebilmektedir.Bileğin şekline uygun alüminyum desteği ve bandaj destegi ile sıkı bir destek sağlar..

22,40TL

Ayak Destekli Mekik Çekme Spor Aleti hover image

Ayak Destekli Mekik Çekme Spor Aleti

Özellikler:1. Ev fitness ekipmanları küçük bir alanı kaplar ve kullanımı kolaydır.2. Büyütülmüş ve kalınlaşmış vantuz daha güçlü emiş sahiptir ve kullanımı dayanıklıdır.3. Karın egzersizi yapmayı kola..

63,00TL

Barfiks Çekme Demiri Kapı Arası Büyük Boy 130 x 80 CM hover image

Barfiks Çekme Demiri Kapı Arası Büyük Boy 130 x 80 CM

En etkin spor aktivetilerinden birini en ekonomik şekilde ve evinizin konforunda Kapı Barfiksi sayesinde rahatça yapabileceksiniz.   Ayarlı yapısı ile 80 cm den 130 cm e kadar olan kapılara uy..

74,20TL

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc hover image

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc

Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aleti olan Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc ürününü hergunye..

40,60TL

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc (İpli) hover image

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc (İpli)

Waist Twisting Disc alt ve üstte olmak üzere toplam 2 daireden meydana gelen ve ortadaki metal aksam ile tutturulan İpli Spor Aletidir.Bel İnceltici İpli Spor Aleti kolay bir ..

63,00TL

Bilek Güçlendirme Spor Aleti hover image

Bilek Güçlendirme Spor Aleti

Power wrist bilek güçlendirme aleti.       Paket İçeriği   Bir adet bilek güçlendirme aleti..

28,00TL

Body Shaper Spor Lastiği hover image

Body Shaper Spor Lastiği

Body Shaper Egzersiz Aleti Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve biraz egzersiz işimi görür diyorsanız; işte çözüm; Body Shaper Egzersiz Aleti..

33,60TL

Body Trimmer Vücud Şekillendirici Egzersiz Aleti hover image

Body Trimmer Vücud Şekillendirici Egzersiz Aleti

Body Trimmer Vücud Şekillendirici Egzersiz Aleti Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve ?biraz egzersiz işimi görür? diyorsanız; işte çözüm! ..

29,40TL

Eğitim Mınçıkası Süngerli hover image

Eğitim Mınçıkası Süngerli

Eğitim Mınçıkası Süngerli 32cm boyunda 10 adet metal halkalı zinciri ve kıvrılmayı önleyici döner başlığı ile kullanımı çok kolaydır Sopa kısımları süet kauçuk ( içi sert plastik ve asla kırılma ya..

21,00TL

El Ayak Göğüs Yayı hover image

El Ayak Göğüs Yayı

El Ayak ve Kombine Göğüs YayıÇok fonksiyonlu bu yay seti ile pek çok egzersizi bir arada yapabilirsiniz. Kol, bilek ve göğüs kaslarınızı çalıştırarak ideal vücut hatlarına kısa sürede kavuşabileceksin..

49,00TL

El Yayı Nrd El 11 hover image

El Yayı Nrd El 11

el Yayı, parmak Ve El, Bilek Kaslarını çalıştırmak Için Ideal Bir üründür. 10 Kg ‘dan 20 Kg ‘a Kadar Ayarlanabilen El Yayı. el, Bilek, Parmak Ve ön Kol Adalelerinin Kuvvetlenmesini Sağ..

32,20TL

El Yayı Spor Aleti hover image

El Yayı Spor Aleti

Ürün Özellikleri    Parmak, el ve bileklerinizi çalıştırabilmenizi sağlar    Hem başlangıç hem de ileri düzey için kullanılabilir    Çelik iç mekanizmasıyla dayanıklı bir..

11,20TL

Fıstık Plates Topu hover image

Fıstık Plates Topu

Yer fıstığı şeklinde geliştirilmiş olan yeni plates topu denge kaybını minimuma indirerek yapılan egzersizden maksimum fayda alınmasına yardımcı olur.NOT : RENKLER KARIŞIK OLARAK GÖNDERİLMİŞTİR...

60,20TL

Fluss Yeni Nesil Spor Aleti hover image

Fluss Yeni Nesil Spor Aleti

Fluss Yeni Nesil Spor Aleti.Kışın aldığımız kiloları en rahat ve kolay evde spor yaparak eritebiliriz.Bu yaz daha farklı bir görünüm için Fluss yeni nesil egzersiz spor aletini kullanarak fit bir vücu..

89,60TL

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı L/XL hover image

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı L/XL

ÖRÜŞ ALANİ:  180 derece görüş alanı ve güvenliği artıran kırılmaz polikarbonat cam. NEFES ALIP VERMEYİ KOLAYLAŞTIRMA:  Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan tam yüz mas..

189,00TL

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı S/M hover image

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı S/M

ÖRÜŞ ALANİ:  180 derece görüş alanı ve güvenliği artıran kırılmaz polikarbonat cam. NEFES ALIP VERMEYİ KOLAYLAŞTIRMA:  Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan tam yüz mas..

189,00TL

Göğüs Yayı 30KG hover image

Göğüs Yayı 30KG

* Göğüs Yayı 30KG* Siyah paslanmaz çelik Antiburst siyah yay sistemi* Evdeki egzersiz ekipmanlarınızı Bükbük ile tamamlayın.* Yay direnciyle çalışan Bükbük özellikle üst kol,kanat ve göğüs* Kafesini g..

47,60TL

Gym Sixpad Karın Kas Geliştirici Masaj Aleti hover image

Gym Sixpad Karın Kas Geliştirici Masaj Aleti

Beauty Body Mobile-Gym Sixpad Karın Kas Geliştirici Masaj AletiUygun Bir Ritimle Ve Yumuşak İvmeli Bir Şekilde Düşük Frekanslı Titreşimler Verir.Ayarlanabilir Düşük Frekanslı,Az Ritimli Veya Ritimsiz ..

42,00TL

Köpük Rulo Spor - Yoga - Pilates - Egzersiz Rulosu hover image

Köpük Rulo Spor - Yoga - Pilates - Egzersiz Rulosu

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:Çap : 12 CMBoy : 33,5 CMMasaj başlıkları sayesinde hem plates yapın hemde masaj rulosu.Dış kısmı köpük iç kısmı sert plastik boru ile desteklenmiş pilates yoga egzersiz rulosu.Köpük R..

49,00TL

Mekik Çekme Spor Aleti hover image

Mekik Çekme Spor Aleti

1. Ev fitness ekipmanları küçük bir alanı kaplar ve kullanımı kolaydır.2. Büyütülmüş ve kalınlaşmış vantuz daha güçlü emiş sahiptir ve kullanımı dayanıklıdır.3. Karın egzersizi yapmayı kolaylaştırır.&..

49,00TL

Metal Şınav Aleti hover image

Metal Şınav Aleti

Paket İçeriği2 Adet Metal Şınav Aleti..

29,40TL

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti hover image

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti

MultiFlex Pro Yeni Nesil Egzersiz  Spor Aleti HakkındaSeksi, Sıkı ve Kaslı bir görüntüye sahip olmanın tek yolu yüzlerce şınav ve mekik çekmek, bacaklarınızı kaldırmak olduğunu sanıyorsanız bir d..

31,20TL

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti hover image

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti

Kullanım Talimatı    Zemin ünitesinin altında bulunan 5 adet pine elastik bantların boylarını sararak ayarlayınız.    Multiflex Xtreme elastik bantları kısaldıkça direnç artar ve e..

40,60TL

Plates Bandı Egzersiz Lastiği Yoga Bandı hover image

Plates Bandı Egzersiz Lastiği Yoga Bandı

Pilates Hareketleri içi pilates Bandı çok önemli bir araçtır. Sırt kalça bacaklar vb. bölgeleri çalıştırmak için birçok kardiyo aletinin yerinin tutmaktadır. Egzersiz bantları latexten imal edilmiş k..

18,20TL

Plates Lastiği Renkli hover image

Plates Lastiği Renkli

Özellikler:    Pilates bantlarımızın et kalınlıkları orjinaldir.    Piyasada ucuza satılan adi balon plastikelerinden değildir.    Kopmaz ve yırtılmaz dayanaklı bir malze..

12,60TL

Plates Studio Spor Aleti hover image

Plates Studio Spor Aleti

1. Plates studio çubuğunu kullanmak vücut egzersiz ve ev spor salonu: plates ,bacak, kol ve esnekliği, çevikliği arttırmanıza yardımcı olur.2. Hafif ve taşınabilir evde veya kişisel bir eğitim st..

70,00TL

Plates, Egzersiz Direnç Lastiği hover image

Plates, Egzersiz Direnç Lastiği

Bu ürünle sporcuların çabuk bir şekilde güç ve performanslarının geliştiği, dünyadaki otoritelerce kabul edilmiştir.  Direnç seviyesi ya da sertlik derece..

16,80TL

Powerball Wrist Ball Egzersiz Güç Topu hover image

Powerball Wrist Ball Egzersiz Güç Topu

Bilgisayar, kullananlar piano çalanların karşılaştıkları bilek incilmeleri ve ağrılarında için egzersiz aleti. Ayrıca bilek kireçlenmesi spor yaparken bileğini incitenler için iyi bir masaj aleti. Pa..

22,40TL

Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti hover image

Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti

Ürün Özellikleri:Başka hiçbir ağırlık eğitim dışında egzersiz, inşa ve      daha verimli push up daha sesleri pektoraller ve triseps Stand itme kadar kullanarak,..

36,40TL

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)