3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D masaj hover image

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D masaj

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu der..

24,30TL

3D Massager Masaj Aleti hover image

3D Massager Masaj Aleti

3D Massager Masaj Aleti..

25,20TL

3D Yüz Masajı  Cilt Sıkılaştırıcı Terapi hover image

3D Yüz Masajı Cilt Sıkılaştırıcı Terapi

Ürün Özellikleri:3 boyutlu başlıklara sahip masaj ve terapi aletidirSelülitleri gidermeye ve sıkılaşmaya yardımcı olurDaha canlı bir cilt görünümü sunarMikro akım teknolojisine sahiptir360 derece başl..

22,40TL

4D Massager Sıkılaştırıcı 4 Başlıklı Masaj Aleti hover image

4D Massager Sıkılaştırıcı 4 Başlıklı Masaj Aleti

Ürün Özellikleri:Yüzdeki kırışıklıkları yok eder.Vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz.Her gün düzenli kullanımı hücrelerin daha canlı olmasını sağlar.Yüzdeki lekeleri yok eder.Cildi sıkılaştır..

33,60TL

5 Motorlu Titreşimli Masaj Kemeri Göbek Eritme Aleti hover image

5 Motorlu Titreşimli Masaj Kemeri Göbek Eritme Aleti

Ürün Özellikleri:Sade Tasarım Kumandası İle Rahat Kullanım İmkanı Sunmaktadır.2 Fonksiyon Titreşim GücüTitreşimli Zayıflama Kemeri 5 Farklı Hız Ayarı İle Çalıştırabilirsiniz2 Ayrı Çalışma Modu İle İst..

203,00TL

Ayak Masaj Aleti Ahşap hover image

Ayak Masaj Aleti Ahşap

En yaygın masaj türlerinden olan ve vücuttaki tüm gergin ve stres altındaki sinirlerin rahatlamasını sağlayan Ayak Masajını en kolay şekilde tatbik edebileceğiniz çok işe yarar b..

23,40TL

Bacak Masaj Aleti Çift Başlıklı hover image

Bacak Masaj Aleti Çift Başlıklı

Bacak Masaj Aleti Çift Başlıklı..

11,20TL

Bilyeli Masaj Aleti Başlıklı hover image

Bilyeli Masaj Aleti Başlıklı

Vücudunuzun tüm noktalarına uygulanabilir. Yorgunluğu azaltmak, kan dolaşımını hızlandırmak, cildi gençleştirmek, daha rahat ve zinde hissetmek için kolay masaj imkanı sağlar...

12,60TL

Bilyeli Masaj Eldiveni El Şekilli hover image

Bilyeli Masaj Eldiveni El Şekilli

Kullanımı çok kolaydır. Elinize geçirip masaj yapmaya başladığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Üzerinde yer alan 9 Adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak ..

25,20TL

Bokoma Kafa Masaj Aleti hover image

Bokoma Kafa Masaj Aleti

Bokoma Kafa masaj Aleti    12 adet teli vardır.Teller yumuşak uçludur.22cm. uzunluğundadır.Baştaki sinirleri uyararak rahatlama hissi verir.Yorgunluğu azaltır...

7,00TL

Bokomo Kafa Masaj Teli hover image

Bokomo Kafa Masaj Teli

Günlük hayatın stresinden kurtulmak için en pratik yöntem. Tek yapmanız gereken bokomo masaj telini yavaşça kafanıza bastırmaktır. Bokomo kafa masajı kan dolaşımını hızlandırıp kafanızı rahatlatır. B..

7,00TL

Boyun Masaj Minderi NRD-81 hover image

Boyun Masaj Minderi NRD-81

Boyun ağrısı çekiyorsunuz ama boynunuza ulaşmak gibi şansınız yok işte çözüm!Anneler günü, babalar günü, doğum günü hediye seçenekleriniz arasına ekleyin.Boyun ve omuz ağrılarının giderilmesine yardım..

39,20TL

Butterfly ABS Zayıflama ve Kas Geliştirici hover image

Butterfly ABS Zayıflama ve Kas Geliştirici

Ürün ÖzellikleriUygun bir ritimle ve yumuşak ivmeli bir şekilde düşük frekanslı titreşimler verirAyarlanabilir düşük frekanslı, az ritimli veya ritimsiz şeklinde ayarlamalar yapılabilirVücuttaki uygun..

26,60TL

Car Home Boyun Masaj Yastığı Yoğurmalı hover image

Car Home Boyun Masaj Yastığı Yoğurmalı

Ürün Özellikleri    Portatif masaj yastığıdır    Yoğurma tipi masaj yapabilir    Boyun, bel, bacak, kol ve ayaklar için kullanılabilir    Ev, ofis ve aracınızda..

154,00TL

Çift Taraflı 3D Masaj Yüz Temizleme Fırçası hover image

Çift Taraflı 3D Masaj Yüz Temizleme Fırçası

 Yüz Temizleme FırçasıCildinizin yumuşak, lekesiz ve temiz olmasını sağlamaktadır.-Cildinizi temizleme ürünleriyle temizler ve arındırırken yüz temizleme fırçası ile desteklerseniz cildin kalıcı ..

14,00TL

Deri Araç Boyun Yastığı 2 Adet hover image

Deri Araç Boyun Yastığı 2 Adet

Özellikleri:Esnek ve yumuşak yapıya sahiptir.Doğru oturma posizyonunu desteklediğinden uzun süreli kullanımlarda boyun ve sırt bölgenizi rahatlatır. Ergonomiktir.Tüm koltuk çeşitleri ile uyumludu..

30,80TL

Gıdı Masaj Aleti hover image

Gıdı Masaj Aleti

Boyun Masaj Aleti..

29,40TL

Hava Basınçlı Ayak Masaj Aleti hover image

Hava Basınçlı Ayak Masaj Aleti

Gün boyu ayakta mı durmak zorundasınız?Ayaklarınıza masaj mı yaptırmak istiyorsunuz ?İşte tam size göre bir ürün nordmende ayak masaj aleti.Hava basınçlı titreşimli masaj aleti.Ayak sancılarınıza hava..

25,20TL

Jade Roler 2 li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti hover image

Jade Roler 2 li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti

Ürün Özellikleri    Doğal yeşim taşından yapılmış yüz masaj aletidir    Cildi sıkılaştırır ve donuk, sarkık görünümü giderir    Toksinleri temizlemek için lenfatik drenaj..

18,20TL

Masaj Aleti NRD-27 hover image

Masaj Aleti NRD-27

Her günün stresi, doğa ve hava şartları arasında cildimiz yaşlanmaya yüz tutar, günün stresi, vücut yorgunluğu, yaşlama hızını arttırır.Uyguladığınız tüm cilt bakımlardan sonra mükemmel sonuca ulaşamı..

91,00TL

Masaj Etkili Çift Taraflı Kuru Cilt ve Vücut Fırçası hover image

Masaj Etkili Çift Taraflı Kuru Cilt ve Vücut Fırçası

Masaj Etkili Çift Taraflı Kuru Cilt ve Vücut FırçasıVücut Fırçası Ne İşe Yarar ?Vücudun kan dolaşımını hızlandırarak daha canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmamızı sağlayan bir yöntem. Bu yöntem vücu..

14,00TL

Medilix Isıtmalı Masaj Minderi Priz ve Araç Adaptörlü hover image

Medilix Isıtmalı Masaj Minderi Priz ve Araç Adaptörlü

İsterseniz  yatağınıza serip,  yatarken bile masaj yaptırabilirsiniz.12V ile çalışır. Çakmak soketlidir. Yanında gönderilen adaptörü ile evde de kullanabilirsiniz.9 farklı noktadan masaj yap..

364,00TL

Medilix Selülit Giderici Masaj Aleti 4 Başlıklı hover image

Medilix Selülit Giderici Masaj Aleti 4 Başlıklı

Masaj Topuzu Ve Değiştirlebilir Silikon Masaj Başlıkları Ile Hemen Hemen Tüm Vücuda Uygulanabilir. Hem vücut dinlenmesi sağlanır,Ürün ÖzellikleriMalzeme: ABS + PPVoltaj: 220-240 VFrekans: 50 HZGü..

217,00TL

Mimo Masaj Aleti hover image

Mimo Masaj Aleti

Yoğun titreşimli ve kaygan 3 ayağı sayesinde kan akışını hızlandırır ve geleneksel Çin tipi masaj yapar. Masa başında geçirilen uzun saatlerde yardımcınız olacaktır. Beraberinde gelen USB kablosu say..

12,60TL

Mini Yüz Masaj Aleti hover image

Mini Yüz Masaj Aleti

Mini Yüz Masaj Aleti WTB-505Yorgunluk Sebebiyle Gözlerimizin Altında Halkalar Ve Morluklar Oluşur. Gün Sonunda Bu Şekilde Dolaşmamanız İçin Mini Göz Masaj Aletini Yanınızdan Ayırmayacaksınız. Gözlerin..

19,60TL

Nais Masaj Aleti ve Tens Cihazı hover image

Nais Masaj Aleti ve Tens Cihazı

Nais Masaj Aleti ve Tens CihazıCİHAZIN TEMİZLENMESİ Cihazı nemli bir bez ile silebilirsiniz. Bu işlemi yaparken cihazın adaptörü takılı olmamalı ve tüm işlevleri kapalı konumda olması gerekli. Yanıcı ..

84,00TL

Nordmende Ayak Masaj Aleti hover image

Nordmende Ayak Masaj Aleti

Nordmende Ayak Masaj AletiNordMende MEDİTECH SİX PAD TEKNOLOJİSİ KARIN KAS PEDİ VE VÜCUT PEDLERİ İLE DÜNYADA İLK ATAK MASAJ TERAPİ CİHAZI.Elektrot pedleri ve dünyada ilk 6 lı ped SİX PAD sistemi ile d..

448,00TL

Nordmende NRD-198 Kafa Masaj Aleti hover image

Nordmende NRD-198 Kafa Masaj Aleti

Nordmende NRD-198 Kafa Masaj AletiTüm dünyada satılan ve yüksek satış adetlerine ulaşmış kafa masaj aleti artık Türkiyede . Nordmende Kafa Masaj Aleti.Kullanımı kolay ve çalışma esnasında hiç bir..

217,00TL

Ovmalı Yoğurmalı Ayarlanabilir Vucut Masaj Yastığı hover image

Ovmalı Yoğurmalı Ayarlanabilir Vucut Masaj Yastığı

Yoğurmalı Ayarlanabilir Masaj Yastığı1 adet neck massager masaj yastığı1 adet ev elektrik adaptörü (1 m)1 adet araç çakmak girişi güç adaptörü (1 m)Portatif masaj yastığıdır ve yoğurma tipi masaj yapa..

231,00TL

Relax Omuz ve Vücut Masaj Aleti hover image

Relax Omuz ve Vücut Masaj Aleti

Relax Omuz ve Vücut Masaj Aleti..

105,00TL

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 52 (2 Sayfa)