3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti hover image

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti

Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu dertten kurtaracak.Daha önce hiç böylesine etkili bir..

26,60TL

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D masaj hover image

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D masaj

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu der..

24,30TL

Ayak Masaj Aleti Ahşap hover image

Ayak Masaj Aleti Ahşap

En yaygın masaj türlerinden olan ve vücuttaki tüm gergin ve stres altındaki sinirlerin rahatlamasını sağlayan Ayak Masajını en kolay şekilde tatbik edebileceğiniz çok işe yarar b..

23,40TL

Bacak Masaj Aleti Çift Başlıklı hover image

Bacak Masaj Aleti Çift Başlıklı

Bacak Masaj Aleti Çift Başlıklı..

11,20TL

Bilyeli Masaj Aleti Başlıklı hover image

Bilyeli Masaj Aleti Başlıklı

Vücudunuzun tüm noktalarına uygulanabilir.Yorgunluğu azaltmak, kan dolaşımını hızlandırmak, cildi gençleştirmek, daha rahat ve zinde hissetmek için kolay masaj imkanı sağlar.Yüz masajı yaparak yüzdeki..

12,60TL

Bilyeli Masaj Eldiveni El Şekilli hover image

Bilyeli Masaj Eldiveni El Şekilli

Kullanımı çok kolaydır. Elinize geçirip masaj yapmaya başladığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Üzerinde yer alan 9 Adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak ..

25,20TL

Bokomo Kafa Masaj Teli hover image

Bokomo Kafa Masaj Teli

Günlük hayatın stresinden kurtulmak için en pratik yöntem. Tek yapmanız gereken bokomo masaj telini yavaşça kafanıza bastırmaktır. Bokomo kafa masajı kan dolaşımını hızlandırıp kafanızı rahatlatır. B..

7,00TL

Boyun Masaj Minderi NRD-81 hover image

Boyun Masaj Minderi NRD-81

Boyun ağrısı çekiyorsunuz ama boynunuza ulaşmak gibi şansınız yok işte çözüm!Anneler günü, babalar günü, doğum günü hediye seçenekleriniz arasına ekleyin.Boyun ve omuz ağrılarının giderilmesine yardım..

35,00TL

Butterfly ABS Zayıflama ve Kas Geliştirici hover image

Butterfly ABS Zayıflama ve Kas Geliştirici

Ürün ÖzellikleriUygun bir ritimle ve yumuşak ivmeli bir şekilde düşük frekanslı titreşimler verirAyarlanabilir düşük frekanslı, az ritimli veya ritimsiz şeklinde ayarlamalar yapılabilirVücuttaki uygun..

25,20TL

Gıdı Masaj Aleti hover image

Gıdı Masaj Aleti

<p> Boyun Masaj Aleti</p>..

29,40TL

Hava Basınçlı Ayak Masaj Aleti hover image

Hava Basınçlı Ayak Masaj Aleti

Gün boyu ayakta mı durmak zorundasınız?Ayaklarınıza masaj mı yaptırmak istiyorsunuz ?İşte tam size göre bir ürün nordmende ayak masaj aleti.Hava basınçlı titreşimli masaj aleti.Ayak sancılarınıza hava..

25,20TL

Jade Roler 2 li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti hover image

Jade Roler 2 li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti

Ürün Özellikleri    Doğal yeşim taşından yapılmış yüz masaj aletidir    Cildi sıkılaştırır ve donuk, sarkık görünümü giderir    Toksinleri temizlemek için lenfatik drenaj..

22,40TL

Masaj Aleti NRD-27 hover image

Masaj Aleti NRD-27

Her günün stresi, doğa ve hava şartları arasında cildimiz yaşlanmaya yüz tutar, günün stresi, vücut yorgunluğu, yaşlama hızını arttırır.Uyguladığınız tüm cilt bakımlardan sonra mükemmel sonuca ulaşamı..

91,00TL

Medilix Isıtmalı Masaj Minderi Priz ve Araç Adaptörlü hover image

Medilix Isıtmalı Masaj Minderi Priz ve Araç Adaptörlü

İsterseniz  yatağınıza serip,  yatarken bile masaj yaptırabilirsiniz.12V ile çalışır. Çakmak soketlidir. Yanında gönderilen adaptörü ile evde de kullanabilirsiniz.9 farklı noktadan masaj yap..

266,00TL

Nordmende Ayak Masaj Aleti hover image

Nordmende Ayak Masaj Aleti

Nordmende Ayak Masaj AletiNordMende MEDİTECH SİX PAD TEKNOLOJİSİ KARIN KAS PEDİ VE VÜCUT PEDLERİ İLE DÜNYADA İLK ATAK MASAJ TERAPİ CİHAZI.Elektrot pedleri ve dünyada ilk 6 lı ped SİX PAD sistemi ile d..

399,00TL

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası hover image

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası

Günlük cilt bakımınızı evinizde rahat bir şeklide yapabilmeniz için Silikon Şarjlı Yüz Temizleme FırçasıTüm cilt tipleri için kullanılabilecek olan yüz temizleme aleti kan dolaşımını arttırarak cildin..

63,00TL

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası hover image

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası

Yüz Temizleme Cihazı Kullanım Şekli    Yüzünüzü nemlendirin ve düzenli kullandığınız sevdiğiniz temizleyiciyi yüzünüze uygulayın    Titreşimli yüz temizleme aletini ıslatın ve açın..

63,00TL

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası Plastik Kasalı hover image

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası Plastik Kasalı

Yüz Temizleme Cihazı Kullanım Şekli    Yüzünüzü nemlendirin ve düzenli kullandığınız sevdiğiniz temizleyiciyi yüzünüze uygulayın    Titreşimli yüz temizleme aletini ıslatın ve açın..

63,00TL

Titreşimli Yüz & Göz Masaj Aleti hover image

Titreşimli Yüz & Göz Masaj Aleti

Günlük Göz & Yüz masaj terapinizi rahat bir şeklide yapabilmeniz için tasarlanmıştır.Tüm cilt tipleri için kullanılabilecek olan yüz masaj aleti kan dolaşımını arttırarak cildinizde genç bir görün..

26,60TL

Yeni Nesil Yüz Masaj ve Bakım Aleti Kablosuz Şarj Özelliği hover image

Yeni Nesil Yüz Masaj ve Bakım Aleti Kablosuz Şarj Özelliği

Yeni seyahat boyutundaki temizleme cihazının üç hız ayarı vardır: güç temizliği, narin ve yumuşak, bu da geleneksel temizlikten 6 kat daha iyi makyaj çıkarır.Farklı cilt tipleri için uygun üç farklı f..

238,00TL

Yüz Masaj Aleti hover image

Yüz Masaj Aleti

Kadınlar çiçektir,Ve çiçekler bakım ister...• Yüz masajı yaşlanma sürecini geciktirmek için en etkili yöntemlerden biridir. Yüz masaj aleti ile yüzünüzdeki, boyun ve gerdanınızdaki kırışıkların azalma..

28,00TL

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)