3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D masaj hover image

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D masaj

3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu der..

24,30TL

3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti hover image

3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti

3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti  Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti&nbs..

22,50TL

3D Yüz Masajı  Cilt Sıkılaştırıcı Terapi hover image

3D Yüz Masajı Cilt Sıkılaştırıcı Terapi

Ürün Özellikleri:3 boyutlu başlıklara sahip masaj ve terapi aletidirSelülitleri gidermeye ve sıkılaşmaya yardımcı olurDaha canlı bir cilt görünümü sunarMikro akım teknolojisine sahiptir360 derece başl..

18,75TL

Ayak Masaj Aleti Ahşap hover image

Ayak Masaj Aleti Ahşap

En yaygın masaj türlerinden olan ve vücuttaki tüm gergin ve stres altındaki sinirlerin rahatlamasını sağlayan Ayak Masajını en kolay şekilde tatbik edebileceğiniz çok işe yarar b..

23,40TL

Bilyeli Masaj Aleti Başlıklı hover image

Bilyeli Masaj Aleti Başlıklı

Vücudunuzun tüm noktalarına uygulanabilir. Yorgunluğu azaltmak, kan dolaşımını hızlandırmak, cildi gençleştirmek, daha rahat ve zinde hissetmek için kolay masaj imkanı sağlar..

10,00TL

Boyun Masaj Minderi NRD-81 hover image

Boyun Masaj Minderi NRD-81

Boyun ağrısı çekiyorsunuz ama boynunuza ulaşmak gibi şansınız yok işte çözüm!Anneler günü, babalar günü, doğum günü hediye seçenekleriniz arasına ekleyin.Boyun ve omuz ağrılarının giderilmesine yardım..

25,00TL

Butterfly ABS Zayıflama ve Kas Geliştirici hover image

Butterfly ABS Zayıflama ve Kas Geliştirici

Ürün ÖzellikleriUygun bir ritimle ve yumuşak ivmeli bir şekilde düşük frekanslı titreşimler verirAyarlanabilir düşük frekanslı, az ritimli veya ritimsiz şeklinde ayarlamalar yapılabilirVücuttaki uygun..

22,50TL

Car Home Boyun Masaj Yastığı Yoğurmalı hover image

Car Home Boyun Masaj Yastığı Yoğurmalı

Ürün Özellikleri    Portatif masaj yastığıdır    Yoğurma tipi masaj yapabilir    Boyun, bel, bacak, kol ve ayaklar için kullanılabilir    Ev, ofis ve aracınızda..

81,25TL

Gıdı Giderici Masaj Aleti hover image

Gıdı Giderici Masaj Aleti

Ürün Özellikleri    Neckline Slimmer gıdık giderme aletidir    Neckline Slimmer, hareketsiz kalan boyun kaslarını çalıştırmanızı sağlar    Özel tasarımı sayesinde kullanı..

22,50TL

Hava Basınçlı Ayak Masaj Aleti hover image

Hava Basınçlı Ayak Masaj Aleti

Gün boyu ayakta mı durmak zorundasınız?Ayaklarınıza masaj mı yaptırmak istiyorsunuz ?İşte tam size göre bir ürün nordmende ayak masaj aleti.Hava basınçlı titreşimli masaj aleti.Ayak sancılarınıza hava..

17,50TL

Jade Roler 2 li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti hover image

Jade Roler 2 li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti

Ürün Özellikleri    Doğal yeşim taşından yapılmış yüz masaj aletidir    Cildi sıkılaştırır ve donuk, sarkık görünümü giderir    Toksinleri temizlemek için lenfatik drenaj..

36,25TL

Kafa Masaj Aleti Bokoma hover image

Kafa Masaj Aleti Bokoma

Bokoma Kafa Masaj Aleti ile kendi kendinize saç masajı yaparak rahatlamanız mümkün!Geçmişi Avustralya Aborjinlerinin vücut kaslarını gevşetip sağladığı rahatlama hissi için kullandıkları bambudan üret..

5,00TL

Masaj Aleti NRD-27 hover image

Masaj Aleti NRD-27

Her günün stresi, doğa ve hava şartları arasında cildimiz yaşlanmaya yüz tutar, günün stresi, vücut yorgunluğu, yaşlama hızını arttırır.Uyguladığınız tüm cilt bakımlardan sonra mükemmel sonuca ulaşamı..

81,25TL

Medilix Isıtmalı Masaj Minderi Priz ve Araç Adaptörlü hover image

Medilix Isıtmalı Masaj Minderi Priz ve Araç Adaptörlü

İsterseniz  yatağınıza serip,  yatarken bile masaj yaptırabilirsiniz.12V ile çalışır. Çakmak soketlidir. Yanında gönderilen adaptörü ile evde de kullanabilirsiniz.7 farklı noktadan masaj yap..

187,50TL

Mimo Masaj Aleti hover image

Mimo Masaj Aleti

Yoğun titreşimli ve kaygan 3 ayağı sayesinde kan akışını hızlandırır ve geleneksel Çin tipi masaj yapar. Masa başında geçirilen uzun saatlerde yardımcınız olacaktır. Beraberinde gelen USB kablosu say..

10,00TL

Nordmende Ayak Masaj Aleti hover image

Nordmende Ayak Masaj Aleti

Nordmende Ayak Masaj AletiNordMende MEDİTECH SİX PAD TEKNOLOJİSİ KARIN KAS PEDİ VE VÜCUT PEDLERİ İLE DÜNYADA İLK ATAK MASAJ TERAPİ CİHAZI.Elektrot pedleri ve dünyada ilk 6 lı ped SİX PAD sistemi ile d..

312,50TL

Nordmende NRD-198 Kafa Masaj Aleti hover image

Nordmende NRD-198 Kafa Masaj Aleti

Nordmende NRD-198 Kafa Masaj AletiTüm dünyada satılan ve yüksek satış adetlerine ulaşmış kafa masaj aleti artık Türkiyede . Nordmende Kafa Masaj Aleti.Kullanımı kolay ve çalışma esnasında hiç bir..

168,75TL

Relax Omuz ve Vücut Masaj Aleti hover image

Relax Omuz ve Vücut Masaj Aleti

Relax Omuz ve Vücut Masaj Aleti..

93,75TL

Relax Ovmalı Masaj Yastıgı hover image

Relax Ovmalı Masaj Yastıgı

Ürün Özellikleri    Portatif masaj yastığıdır    Yoğurma tipi masaj yapabilir    Boyun, bel, bacak, kol ve ayaklar için kullanılabilir    Ev, ofis ve aracınızda..

93,75TL

Relax Ovmalı Sırt ve Vücut Masaj Aleti hover image

Relax Ovmalı Sırt ve Vücut Masaj Aleti

Relax Ovmalı Sırt ve Vücut Masaj Aleti..

175,00TL

Relax RL-054 Çift Başlıklı Elektronik Fizik Tedavi Cihazı hover image

Relax RL-054 Çift Başlıklı Elektronik Fizik Tedavi Cihazı

Boyun, bel, ayak, bacak, omuz, kalça vss.. bölgelere rahatlıkla uygulanabilir.Paket içeriğine dahil olan 6 adet başlığı ihtiyacınıza göre vucudunuza uygulayabilirsiniz.50Hz, 28 watt, çift başlıklı, hı..

106,25TL

Relax RL-060 Super Tone Masaj Aleti hover image

Relax RL-060 Super Tone Masaj Aleti

Relax RL-060 Super Tone Masaj Aleti Sizin bir şey yapmanıza gerek bırakmadan tüm vücudunuzu çalıştıran bu inanılmaz egzersiz aleti, istenmeyen yağlara, kilolu bir vücuda, sarkmış kaslara ve bir türlü..

75,00TL

Relax RL-075 Smart Tone Body Slimmer hover image

Relax RL-075 Smart Tone Body Slimmer

Relax Smart Tone Vücut Sıkılaştırıcı Masaj Aleti Vücudunuzu rahatlatıp kan dolaşımınızı hızlandırmakla kalmayıp, istenmeyen yağlarınızı çabucak yakmanıza da yardım eden Relax Smart Tone masaj aletini..

47,50TL

Relax Vibro Shape Masaj Kemeri hover image

Relax Vibro Shape Masaj Kemeri

Relax Vibro Shape Masaj Kemeri Vücudun her bölgesine uygulanabilir;boyun,bel,kalça,basen,üst ve alt baldıra sarılarak veya katlanarak kullanılabilen Vurgulu Vibrasyon yöntemi ile çalışan çok güçlü ma..

150,00TL

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası hover image

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası

Yüz Temizleme Cihazı Kullanım Şekli    Yüzünüzü nemlendirin ve düzenli kullandığınız sevdiğiniz temizleyiciyi yüzünüze uygulayın    Titreşimli yüz temizleme aletini ıslatın ve açın..

62,50TL

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası Plastik Kasalı hover image

Şarjlı Silikon Yüz Temizleme Fırçası Plastik Kasalı

Yüz Temizleme Cihazı Kullanım Şekli    Yüzünüzü nemlendirin ve düzenli kullandığınız sevdiğiniz temizleyiciyi yüzünüze uygulayın    Titreşimli yüz temizleme aletini ıslatın ve açın..

62,50TL

Selülit Masaj Aleti Çift Başlıklı hover image

Selülit Masaj Aleti Çift Başlıklı

Yaza girmeden selülit masaj aleti canınızı sıkan selülitlerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak. Aletin etkisini arttıran özel Y şekilli 2 uçlu tasarımı ile sıkılaştırıcı bir e..

10,00TL

Yüz Masaj Aleti hover image

Yüz Masaj Aleti

Kadınlar çiçektir,Ve çiçekler bakım ister...• Yüz masajı yaşlanma sürecini geciktirmek için en etkili yöntemlerden biridir. Yüz masaj aleti ile yüzünüzdeki, boyun ve gerdanınızdaki kırışıkların azalma..

16,25TL

Yüz Masaj Aleti 4 in 1 hover image

Yüz Masaj Aleti 4 in 1

Yüz masajı yaşlanma sürecini geciktirmek için en etkili yöntemlerden biridir. Yüz masaj aleti ile yüzünüzdeki, boyun ve gerdanlığındaki kırışıkların azalmasında yardımcı olabilir, ciltteki lekele..

50,00TL

Yüz Temizleme Masaj Aleti NRD100 Mavi hover image

Yüz Temizleme Masaj Aleti NRD100 Mavi

KİŞİYE ÖZEL CİLT BAKIM MASAJIAynı masaj cihazı üzerinde bulunan uzun ve kısa silikon uçlar sayesinde daha uzun temas noktalarıyla yüz fırçası, göz altı bölgeler ve kişiye özel temizlik için tasarlanmı..

73,75TL

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 31 (2 Sayfa)