Ab Wheel Spor Aleti Teker hover image

Ab Wheel Spor Aleti Teker

AB WHEEL Egzersiz Aleti tüm dünyada karın kası antrenmanları için en çok tercih edilen spor aletlerinden biridir.   Basit bir tekerlek sistemiyle dizlerinizin &uu..

28,75TL

Barfiks Çekme Demiri Kapı Arası Büyük Boy 130 x 80 CM hover image

Barfiks Çekme Demiri Kapı Arası Büyük Boy 130 x 80 CM

En etkin spor aktivetilerinden birini en ekonomik şekilde ve evinizin konforunda Kapı Barfiksi sayesinde rahatça yapabileceksiniz.   Ayarlı yapısı ile 80 cm den 130 cm e kadar olan kapılara uy..

60,00TL

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc hover image

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc

Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aleti olan Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc ürününü hergunye..

31,25TL

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc (İpli) hover image

Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc (İpli)

Waist Twisting Disc alt ve üstte olmak üzere toplam 2 daireden meydana gelen ve ortadaki metal aksam ile tutturulan İpli Spor Aletidir. Bel İnceltici İpli Spor Aleti kolay bir şekild..

43,75TL

Bilek Güçlendirme Spor Aleti hover image

Bilek Güçlendirme Spor Aleti

Power wrist bilek güçlendirme aleti.       Paket İçeriği   Bir adet bilek güçlendirme aleti..

25,00TL

El Ayak Göğüs Yayı hover image

El Ayak Göğüs Yayı

El Ayak ve Kombine Göğüs YayıÇok fonksiyonlu bu yay seti ile pek çok egzersizi bir arada yapabilirsiniz. Kol, bilek ve göğüs kaslarınızı çalıştırarak ideal vücut hatlarına kısa sürede kavuşabileceksin..

43,75TL

Fluss Yeni Nesil Spor Aleti hover image

Fluss Yeni Nesil Spor Aleti

Fluss Yeni Nesil Spor Aleti.Kışın aldığımız kiloları en rahat ve kolay evde spor yaparak eritebiliriz.Bu yaz daha farklı bir görünüm için Fluss yeni nesil egzersiz spor aletini kullanarak fit bir vücu..

80,00TL

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı L/XL hover image

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı L/XL

ÖRÜŞ ALANİ:  180 derece görüş alanı ve güvenliği artıran kırılmaz polikarbonat cam. NEFES ALIP VERMEYİ KOLAYLAŞTIRMA:  Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan tam yüz mas..

125,00TL

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı S/M hover image

Full Face Şnorkel Dalış Maske Tam Yüz Anti-Sis ve Sızıntı S/M

ÖRÜŞ ALANİ:  180 derece görüş alanı ve güvenliği artıran kırılmaz polikarbonat cam. NEFES ALIP VERMEYİ KOLAYLAŞTIRMA:  Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan tam yüz mas..

125,00TL

Göğüs Yayı 30KG hover image

Göğüs Yayı 30KG

* Göğüs Yayı 30KG* Siyah paslanmaz çelik Antiburst siyah yay sistemi* Evdeki egzersiz ekipmanlarınızı Bükbük ile tamamlayın.* Yay direnciyle çalışan Bükbük özellikle üst kol,kanat ve göğüs* Kafesini g..

40,00TL

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti hover image

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti

Kullanım Talimatı    Zemin ünitesinin altında bulunan 5 adet pine elastik bantların boylarını sararak ayarlayınız.    Multiflex Xtreme elastik bantları kısaldıkça direnç artar ve e..

30,00TL

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti hover image

Multiflex Xtreme Egzersiz Aleti

MultiFlex Pro Yeni Nesil Egzersiz  Spor Aleti HakkındaSeksi, Sıkı ve Kaslı bir görüntüye sahip olmanın tek yolu yüzlerce şınav ve mekik çekmek, bacaklarınızı kaldırmak olduğunu sanıyorsanız bir d..

31,20TL

Plates Bandı Egzersiz Lastiği Yoga Bandı hover image

Plates Bandı Egzersiz Lastiği Yoga Bandı

Pilates Hareketleri içi pilates Bandı çok önemli bir araçtır. Sırt kalça bacaklar vb. bölgeleri çalıştırmak için birçok kardiyo aletinin yerinin tutmaktadır. Egzersiz bantları latexten imal edilmiş k..

12,50TL

Plates, Egzersiz Direnç Lastiği hover image

Plates, Egzersiz Direnç Lastiği

Bu ürünle sporcuların çabuk bir şekilde güç ve performanslarının geliştiği, dünyadaki otoritelerce kabul edilmiştir.   Direnç seviyesi ya da sertlik..

11,25TL

Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti hover image

Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti

Ürün Özellikleri: 1. Yüksek kalite çelik boru,  2. Kayma Önleyici sünger, rahat bir kavrama duygu hissedebilmek için yapılmış  3. Başka hi&cced..

26,25TL

Serinletici Havlu Fular Cold Towel hover image

Serinletici Havlu Fular Cold Towel

    Teknolojinin En Sorunsuz, Kullanışlı ve Masrafsız Ürünü ''Sihirli Serinletici Havlu & Fular''  Fişsiz, elektriksiz, pilsiz, şarjsız en sıcak havada bile sizi serin tutan ''Serinl..

15,60TL

Spor Aleti 4 Tekerli Büyük hover image

Spor Aleti 4 Tekerli Büyük

Spor Aleti 4 Tekerli Büyük..

55,00TL

Spor Lastiği Body Shaper hover image

Spor Lastiği Body Shaper

Body Shaper Egzersiz Aleti  Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve biraz egzersiz işimi görür diyorsanız; işte çözüm; Body Shaper Egzersiz A..

22,50TL

Sporcu El Bilekliği hover image

Sporcu El Bilekliği

Sporcu Parmak El Bilek Destek Bandı Koruyucu Bandİncinen bilek ya da başparmağınızı Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı ile korumaya alın! Ürün ÖzellikleriParmak ve bileğinizi koru..

10,00TL

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)