Petshop

Köpek Mamaları, Kedi Mamalrı, kuş Yemleri, balık yemleri, kafesler, akvaryumlar, ve Akvaryum Malzemeleri ve daha birçok petshop ürünleri internettenalalim.com da

Petshop
Akvaryum CO2 Cam Difüzörü Seramik Süzgeçli hover image

Akvaryum CO2 Cam Difüzörü Seramik Süzgeçli

Tüm bitkili akvaryumlar için kullanıma uygundur. Kurulumu kolay ve zarif görünüşlüdür. CO2 gazını seramik halka sayesinde ince kabarcıklar haline getirir ve kolay bir şekilde eriterek suya karış..

35,00TL

Dekoratif Dijital Akvaryum Termometresi hover image

Dekoratif Dijital Akvaryum Termometresi

Dekoratif Dijital Akvaryum TermometresiAkvaryumun Dışına takılır Boyutu: 7 x 1.5 cmRenk: GümüşPil Ömrü: Yaklaşık 1 yılSıcaklık Aralığı:-45 ~ 80 Derece;..

26,08TL

Dijital Akvaryum Termometresi hover image

Dijital Akvaryum Termometresi

Dijital Termometre Akvaryumlar, Buzdolapları, Dondurucular ve Soğutucular için tasarlanmıştır. Kolay okunaklı LCD ekran Sıcaklık aralığı: -50 ° C ~ + 70 ° C Kullanım sıcaklığı: -10 ° C ~ + 50 ° C ..

21,88TL

Kedi - Köpek Masaj Eldiveni hover image

Kedi - Köpek Masaj Eldiveni

Kedi ve Köpeklerinizi rahatlatan masaj eldiveni. İsterseniz severken, isterseniz banyo yaptırıken kullanın. Sevimli dostlarınızın mutluluğuna ortak olun.Ürün silikondan imal edilmiş olup sağ el içind..

26,08TL

Kuş Kafesi Meyve Çatalı hover image

Kuş Kafesi Meyve Çatalı

Kuşlarınıza vereceğiniz meyveleri Kuş Kafesi Meyve Çatalına asarak kuşlarınız meyveleri yere düşürmeden kolaylıkla yemelerini sağlayabilirsiniz.Plastik malzemeden imal edilmiştir.Beyaz renklidir.K..

13,13TL

Manuel Akvaryum Dip Çekme Sifonu

Manuel Akvaryum Dip Çekme Sifonu

Manuel Akvaryum Dip Çekme Sifonu 103 cmAkvaryumunuzun Dip Temizleme İşlemini rahatlıkla yapabileceğiniz dip çekme sifonu manuel çalışmaktadır...

13,13TL

Tek Yönlü Akvaryum Hava Motoru Çek Valfi hover image

Tek Yönlü Akvaryum Hava Motoru Çek Valfi

Akvaryumlarınızın hava motorlarında veya diğer hortumlarından geriye su kaçağını önlemek için kullanılır...

5,25TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)