Üyelik Kuralları

GİRİŞ
İş bu sözleşme www.internettenalalim.com  ile www.internettenalalim.com üyesi arasındaki ilişkide uygulanacak şartları düzenlemektedir. www.internettenalalim.com’a üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz, ‘’sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum’’ seçeneğinin işaretlenmesi ile işbu sözleşmenin tamamını okumuş, içeriğini tam olarak anlamış, tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi ve onayladığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

GENEL KURALLAR

1- www.internettenalalim.com’dan sadece 18 (on sekiz) yaşından büyük kişiler alışveriş yapabilirler. Üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder ve bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler geçersiz sayılır. Üye formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir ve bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucun sorumluluğu üyenin kendisine aittir.

2- www.internettenalalim.com üyeliği kişisel olup başkasına ödünç verilemez, devredilemez, aksi takdirde doğabilecek tüm sorumluluk üyeye aittir, www.internettenalalim.com sorumlu değildir.

3- www.internettenalalim.com üyelik sözleşmesi, üyeliğiniz siz ya da servis tarafından iptal edilmediği müddetçe geçerlidir. www.internettenalalim.com herhangi bir zamanda, hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme ve tüm kayıtlarını silme hakkına sahiptir.

4- Kullanıcı adı ve şifrenin korunması/gizliliği üyeye aittir. www.internettenalalim.com unutulan, kaybedilen, ele geçirilen kullanıcı adı ve şifrelerden ve bunların tekrar sağlanmasından sorumlu tutulamaz.

5- www.internettenalalim.com kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Yenilenmiş ve güncel kullanım şartları www.internettenalalim.com’da yayınlanacak, www.internettenalalim.com tarafından gerek görüldüğü takdirde e-posta ile bildirilecektir. Değiştirilmiş kullanım şartları, www.internettenalalim.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bu sitenin veya sağladığı hizmetlerin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

6- www.internettenalalim.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilmek hakkına sahiptir.

7- Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, fotoğraf, görüntü, yazılım ya da malzemeyi www.internettenalalim.com da kullanamaz, yayınlayamaz, ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz www.internettenalalim.com bunları silme ve yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

8- www.internettenalalim.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

9- www.internettenalalim.com link verdiği veya tanıtımını yaptığı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.