Ücretsiz Kargo

KORG CA-30 Chromatic Tuner


 • Marka:Korg
 • Ürün Kodu: CA-30
 • Stok Durumu: 8

 • 210,00TL
Korg CA-30 Kromatik Tuner sana iğne LCD yüksek duyarlıklı tipi metre verir. Pitch algılama geniş C1-C8 kapsar. Kalibrasyon fonksiyonu konser pitch belirtmenize izin verir. Yüksek hassasiyetli Mikrofon Dahili. Dahili hoparlörden referans ton üretir ve saf Majör ve Minör üçte ikilik için işaretler vardır. . Otomatik kapanma. Düşük çizin sürekli kullanımda pil ömrü 100 saate kadar alır.

Pitch Algılama geniş

Bu kompakt kromatik tuner (4186.01 Hz) C1 (32.70 Hz) - C8 geniş bir yelpazede destekler, rüzgar, dize, klavye ve diğer enstrümanlar hızlı ve yüksek hassas ayarlama sağlar. Bu tuner genellikle ayarlamak zor olan çok sayıda imalar içeren bile düşük notlar kayıt ayarlama için idealdir. Yüksek hassasiyetli Mikrofon Dahili, böyle ukuleles gibi akustik enstrümanların kolay ve doğru ayarlama sağlar. Ayrı satılır CM-100 kişi mikrofon da doğrudan tuner daha doğru ayar için titreşimler göndermek için kullanılabilir.

"Tilt bir Yarık ile Ultra-kompakt gövde"

CA olsa da-30 küçük, ince ve hafif, cep boyutunda vücut sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu araçların geniş bir ayarlama için gerekli olan CA-30 paketleri işlevselliği. Stüdyo sahne, ayarlama oldukça kolaydır. Birimin geri kullanışlı bir stand olarak kullanmak için plastik bir kart takmanızı sağlayan benzersiz bir yay şeklindeki "tilt yarık" içerir.

Yüksek hassasiyetli LCD Metre

Gösterge kısmı LCD bir iğne kullanır, bir iğne kolay görünürlük ile bir LCD doğruluğunu birleştiren ve istikrarlı bir görüntü sağlar. Ek görsel geri bildirim sapma pitch gösteren firma tarafından sağlanır.

Ses Çıkışı - Dahili Hoparlör Referans Pitch Sağlar

Metre, CA ile görsel ayarlama ek olarak 30 dahili hoparlör ile gelen (Ses) kulak tarafından ayar için referans sahaları oynayabilir. Ses düğmesi her basıldığında, yaygın üflemeli çalgılar ayarlama için kullanılan A4-Bb4 notlar geçiş. Ya da yarım ton aralıkları için C4 (bir oktav) C5 aracılığıyla döngüsü değiştirmek için Ses anahtarı basılı tutun, herhangi bir alet hızlı bir şekilde sesi olmak için başvuru sahaları sağlar.

Kalibrasyon Fonksiyonu

(410-480 Hz) Kalibrasyon fonksiyonu standart sahaları geniş bir yelpazede destekler ve herhangi bir şarkı veya anahtar doğru ve esnek ayarlama için 1 Hz adımlarla ayarlanabilir. Hafıza Yedekleme fonksiyonu, Kalibrasyon ve referans pitch sayesinde güç kapatıldığında bile hatırlanır. (Ancak, bu ayarları pillerin değiştirilmesi zaman başlatılır.)

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Eğer ünitede güç-20 dakika Kapatma fonksiyonu herhangi bir işlem, Otomatik Güç yapmadan bırakırsanız otomatik olarak kapat, gereksiz pil tüketimi kaçınarak.

Sürekli Kullanım yaklaşık 100 saat

Düşük güç tüketimi tasarımı (A4 devamlı giriş, Ölçüm modu, çinko-karbon pil) sürekli pil ömrü (yaklaşık) 100 inanılmaz bir saat verir.

Özellikleri
 • Kompakt kromatik tuner, brass band yada orkestra için ideal.
 • Yüksek hassasiyetli istikrarlı ayarlama için iğne tipi metre LCD.
 • Pitch algılama geniş C1...C8 kapsar.
 • Kalibrasyon fonksiyonu konser sahaları, çeşitli destekler.
 • Ses Çıkışı Dahili hoparlörden referans ton üretir.
 • Otomatik kapanma fonksiyonu, pil ömrünü muhafaza.
 • Hafıza Yedekleme fonksiyonu.
 • Sürekli kullanım yaklaşık 100 saat.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: KORG, CA-30, Chromatic, Tuner